Reklamlar
Hayat 2022-02-12 18:45:16 Haber Zamanı

Günübirlik Gezilecek Yerler

 

 

Günübirlik gezilecek o kadar fazla yer var ki. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ya da İç Anadolu’da herhangi bir il ya da Türkiye’deki herhangi bir ilden en yakınınızdaki günübirlik gezilecek yerler listesini uzatır da uzatırız. Ama sizi sıkmadan hemen içeriğimize geçelim.

1 - Amasra

Amasra, ülkenin her yanından günübirlik gezilecek yerler listesinde birinci sırayı alır. UNESCO sıralamasında da öncü bir sıraya sahip olan Amasra, insanların yurdun her yanından bir günlük dahi olsa kaçıp temiz hava almaya çalıştığı önemli bölgelerden biri.

2 - Kapadokya

Belki denizi yok ama onunda eşsiz atmosferi var. İnsanlar buraya 5000 kilometre öteden geliyor 3-4 gün gezebilmek için. Bizim yanı başımızda duran bu güzelliğe bu sefer gitme zamanı gelmedi mi? Hafta sonu tatili yapmak isteyen kişiler için en uygun bölgelerden bir tanesi.

3 - Bozcaarmut Göleti

Bozcaarmut Göleti, Bilecik’in sahip olduğu en güzel bölgelerden bir tanesi. Özellikle son 10 yıldır bakımı ve ilgilenmesi ile birebir ilgilenen bakanlıklar, Bozcaarmut Göleti’nin eşsiz güzelliğinin farkında. Siz, henüz görmediyseniz birkaç günlüğüne dahi olsa hemen gidebilir ve bu eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

4 - Sapanca

Yine harika bir yer. Sapanca, Sakarya’nın en popüler ilçelerinden bir tanesi. Ankara’dan 3 saatlik mesafe ile ulaşılabilen Sapanca’da hafta sonu için unutulmaz hatıralar biriktirilebilir.

Yurdumuzun her bir yanı cennet. Bu cenneti gezmek, tanımak, öğrenmek ve program yapabilmek için sizi gezilinki.com sitemize davet ediyoruz.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek