Reklamlar
Politika 2016-09-02 08:57:29 Haber Zamanı

Türkiye'de 91. Siyasi Parti Kuruldu

Siyasete yeni bir parti katıldı. Türkiye'nin 91. partisi olarak kurulan Osmanlı Partisi resmen kuruldu. Partinin ambleminde hilal ve Arapça olarak Elif ve Vav yazısı ile amblemi oluşturuldu. Osmanlı Partisi '' Lider Türkiye '' sloganı ile siyasete merhaba dedi.

 

Osmanlı Partisi'nin Genel Başkanı İbrahim Ünye 81 il de teşkilatları oluştururak ilk yerel ve genel seçimlere katılmayı hedeflediklerini belirtti. Amblemiylede dikkat çeken Türkiye'nin 91. partisi Osmanlı Partisi hilal ve arapça harflerden oluşan elif ve vav yazılı amblemiyle dikkat çekiyor.

Osmanlı Partisi'nin Genel Başkanı İbrahim Ünye parti yönetimi olarak kampa gireceklerini projeleri üzerine çalışarak ilk yerel ve genel seçimlre hazırlanacaklarını belirtti. 81 şehir'de her kapıyı çalıp sıkmadık el bırakmayacaklarını girmedik gönül bırakmayacaklarını belirten Ünye millete gece gündüz hizmet edeceklerini söyledi.

Projeler üzerinde çalıştıkdan sonra millete projeleri paylaşacaklarını belirten İbrahim Ünye bizi ayrıştırmak bölmek isteyenlere ecdadımızın ayak bastığı bu topraklar üzerinde Türk İslam birliği adı altında yeniden yükselteceklerini ifade etti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek