Reklamlar
Televizyon ve Medya 2019-11-28 19:35:39 Haber Zamanı

Türkçe Animeler ile Keyifli Zamanlar Geçirin

Anime tutkunları için hazırlanmış zengin koleksiyon ile her zaman keyifli bir seyir gerçekleştirebilmek mümkün oluyor.

Tüm dünyaya pek çok farklı açıdan etkilerini somut bir şekilde hissettirmeyi başaran animeler, günümüzde farklı yaş gruplarından kişilerin ilgisini cezp ediyor. Özellikle pek çok batı sineması yapımına konu kaynağı oluşturan, her yaş grubundan kişinin büyük bir ilgiyle takip ettiği ve hayranlık duyduğu yapımlar olan animeler, günümüzde yüksek izlenme oranlarını yakalıyor. Çok sayıda anime öne çıkıyor olsa da aralarından bazıları konusu, işleyişi ve karakterleriyle izleyicisinde arı bir yer tutuyor. Bu tip animelerden birisi de Dragon Ball animesidir. İnternette Dragon Ball izle seçeneğiyle kolayca izlenebilen anime henüz 12 yaşında olan Son Goku’ nun dedesinden yadigar kalan 4 yıldızlı topu için Bulma isimli kızla kesişen yolunun birbirinden farklı maceralara yol vermesini konu ediniyor.

Anime tutkunları için en keyifli yapımlardan birisi olan One Piece izle seçeneğiyle online olarak kolayca ve ücretsiz olarak izlenebiliyor. En eski animelerden birisi olan One Piece’ de yapıma adını da veren dünyanın en büyük hazinesinin peşinde olan şeytan meyvesi yediğinden doğaüstü güçlere sahip olan 17 yaşındaki Luffy ve onun bir araya getirdiği korsanlardan oluşan Hasır Şapka Korsanları’ nın birbirinden tehlikeli maceralarını konu ediniyor. Bilgisayar oyunu versiyonları da bulunan anime, dünyanın en çok bilinen ve tanınan yapımlarından birisi konumunda bulunuyor. Son derece eğlenceli ve heyecan dolu konusuyla da 20 farklı ülkede 13 farklı dil ile yayın yapıyor.

Dünyanın en çok bilinen ve en çok izlenen animelerinden birisi de Death Note’ dir. Konusu ve işleniş şekli ile her yaş grubundan kişinin büyük bir ilgiyle takip ettiği seridir. Okulunda çok başarılı ve zeki bir öğrenci olan Yagami Light, günün birinde bir şinigami tarafından düşürülen “Death Note” isimli not defterini okulun bahçesinde bulur. Yaşamı sürekli sorgulama halinde olan Light, eline geçirdiği bu doğaüstü defter ile birlikte kendisini yeni dünyanın tanrısı olarak görmeye başlar. Ancak yaşanan gizemli ölümler İnterpol’ u devreye sokmuştur. İnterpol bu ölümlere karşı sıra dışı karakteriyle herkesin beğenisini toplayan “L” isimli kişiyi soruşturmaya alır. Bundan sonra yaşanacaklar ise ikili arasındaki zeka çarpışması olacaktır. Bu keyifli mücadele Death Note izle ile takip edilebiliyor.


 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek