Reklamlar
Politika 2016-08-04 10:16:02 Haber Zamanı

Politika'da Bir İlk Yaşanıyor

Darbe girişimi sonrası tüm partilerin ortak hareket ederek darbe girişimine karşı durmaları ve ortak hareket etmeleri sosyal medyada da bir ilke konu oldu. Günlerdir halkın milli iradeye sahip çıktığı yurt genelinde meydanlar'da politikacılar'da birlikte hareket ederek darbe girişimine karşı tek duruş sergiliyor.

 

Bu hafta sonu İstanbul Yeni Kapı'da yapılacak dev demokrasi mitingine davet edilen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli miting hakkında ve demokrasi hakkında sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalar yaparak Yeni Kapı'da olacağını ifade etti. Sosyal medya da yaptığı paylaşımları ilk defa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan retweet yaptı.

7 Ağustos 2016 tarihin de İstanbul Yenikapı'da halk ve millet ile birlikte olacağını belirten Devlet Bahçeli hainlere ve hasım odaklarına karşı Türkiye'nin safında olacağını 79 milyonu katılacak devlet ve siyaset adamlarıyla birlikte kucaklayacağını sosyal medya hesabın dan yazdığı iletiler ile paylaştı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tweetleri attığı ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tweetlerini retweet yaptı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek