Reklamlar
Televizyon ve Medya 2022-10-07 22:41:46 Haber Zamanı

Melisa Şenolsun eski sevgilileri

Masumlar Apartmanı dizisinde başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Melisa Şenolsun geçmişte özel hayatını gözlerden uzak tutsa da son dönemlerde özel hayatıyla gündemden düşmeyen isimler arasında. Umut Evirgen’le yaşadığı aşkla ve ayrılıkla magazin gündeminden düşmeyen Melisa Şenolsun’un eski sevgililerini sizler için araştırdık. İşte güzel oyuncu Melisa Şenolsun’un eski sevgilileri

Mehmet Ozan Dolunay

2016 senesinde aşk yaşamaya başlayan çift sosyal medyadaki paylaşımlarıyla çok seviliyordu. Son dönemlerin en tatlı çiftlerinden olarak görülen Mehmet Ozan Dolunay ve Melisa Şenolsun sık sık birlikte seyahat ediyor ve çekildikleri fotoğrafları da sosyal medya hesaplarından paylaşıyordu. 3 sene mutlu bir birliktelik yürüten çiftin evlenecekleri düşünülüyordu ki mutlu aşk 2019 senesinde bitti. Çift ayrılıkları hakkında hiçbir açıklama yapmamayı seçti ve iki isimde uzun bir süre boyunca özel hayatlarıyla gündeme gelmedi.

Umut Evirgen 

2021 senesinde gönlünü Tuba Büyüküstün’ün eski sevgilisi Umut Evirgen’e kaptıran Melisa Şenolsun aşkı basın mensupları tarafından belgelenmişti. Aşkları ortaya çıktıktan sonra inkar etme çabasına girmeyen çift birlikte görüntü vermekten kaçınmamış hatta pek çok kez aşklarını sosyal medyadan da haykırmışlardı. Mutlu bir birliktelikleri oldukları düşünülen ikili bir sene sonra ani bir şekilde yollarını ayırdı. Ayrıldıktan sonra açıklama yapmaktan kaçınan çiftin ayrılık nedenin ihanet olduğu söylense de iki taraftan da bunu doğrular bir açıklama gelmemişti. Ancak Evirgen kısa bir süre sonra Serenay Sarıkaya ile yeni bir aşka yelken açmış bunun üzerine Şenolsun iki ismi de sosyal medyada takipten çıkmıştı.

Ekin Mert Daymaz

Evirgen ile ayrıldıktan sonra Cihangir’e taşınan Melisa Şenolsun’un gönlünü Ekin Mert Daymaz’a kaptırdığı iddia ediliyordu. İddiaların uzun süre devam etmesi Şenolsun’a Şenolsun, 'Arkadaşlar panik yok, kalbim boş. Bana da bu açıklamayı yaptırdınız ya' açıklamasını yaptırmıştı. Sık sık birlikte objektiflere yakalanan ikili ilişki iddialarını yalanlasa da ikiliye kulislerde ikilinin aşklarını gözlerden uzak tutmak istedikleri dedikoduları dolaşmaya devam ediyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek