Reklamlar
Ekonomi 2022-04-14 18:25:40 Haber Zamanı

Kia Araçlarda Nisan Ayı Kampanyası Devam Ediyor! Kia Nisan Fiyat Listesi

Kia, dünyanın en gelişmiş araç markalarından bir tanesi. Ülkemizde de çok sayıda satış yapan Kia, güçlü motoru ve harika tasarımı ile binicine her zaman yüksek oranda konfor sağlıyor. Özellikle son beş yıl içerisinde üretilmiş olan tüm Kia modelleri ile insanların daha fazla Kia model araçlarına yöneldiğini görebiliyoruz. Merak edenler ve ilgilileri için Kia Nisan ayı fiyat listesi…

Kia, pek çoğumuz için pek bilinmeyen bir marka. Her insan her markayı bilecek diye bir şey yok örneğin bazı insanlar Mercedes’in serilerinden anlamıyorken bazıları da Citroen ya da Kia gibi markaların araçlarını bilmiyor. Temel taşı araçlardan biri olan Kia Sportage olmasa ya da Sorento olmasa pek bilinen bir marka olmayacak son beş yılda marka bilinirliğini de hep kaybedecek. Ama şimdi 2022 yılında çok daha güçlü ve marka bilinirliğini genişletmek için de elinden geleni yapıyor. Nisan ayı kampanyası ile de bunu pekiştirmek isteyen Kia, şimdi araç başına 5 ile 10 bin lira aralığında indirimler yaptı. Kullanmak ve satın almak isteyen kullanıcılarımızın hemen aşağıdan fiyat listesini incelemeleri ve en yakın Kia bayisini ziyaret etmeleri gerekir.

 

Kia Rio Fiyat Listesi Nisan 2022

 

Kia Rio, ilk etapta 1,2 litre motoru ile karşımıza geliyor. 84 beygirlik bu motoru ile Kia Rio 1,2 L 319 bin 900 TL’den satışa başladı. Daha sonraki paketi ise Ri0 1,4 litre motoru ile 100 beygirlik canavar. Bu canavar ise 382 bin 900 TL’den satılıyor. Aradaki fark hemen 75 bin liraya kadar çıktı.

 

Kia Sorento Fiyat Listesi Nisan 2022

 

Kia Sorento için 2022’de tek bir paket çıkarttı Kia. Yeni Sorento 1,6 litre 230 beygir otomatik 4x4 sistemi ile tam bir dağ canavarı haline gelen Kia Sorento, kampanyalı anahtar teslim fiyatı ile beraber toplamda 1 milyon 549 bin TL’ye satılıyor.

 

Kia Nisan Kampanyası Devam Edecek mi?

 

Kia Nisan ayı kampanyası çok yüksek ihtimalle adını değiştirerek Mayıs ayında da devam edecek. Çünkü Kia son birkaç aydır çok düşük satış rakamları ile boğuşuyor. Bu rakamları yenebilmenin en iyi yolu ise kampanyalar düzenlemektir.  

 

 

Kaynak: https://www.5nhaber.com/kia-stonic-dugmeye-basti-nisana-ozel-fiyatlari-dibe-indirdi-bir-daha-imkani-yok-bu-fiyata-bulamazsiniz-1_18563.html

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek