Reklamlar
Magazin 2020-04-27 04:09:25 Haber Zamanı

KADR Kimdir? KADR Şarkıları ve Biyografisi

 

Kadr Leyla şarkısı ile büyük beğeni toplayan ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan başarılı bir şarkıcıdır. Türkiye doğumlu olan genç şarkıcı rap müziğe ilgi duyarak bu alanda profesyonel olarak çalışmaya karar vermiştir. Birçok şarkıya imzasını atan Kadr, şarkıları ile her geçen gün hayran kitlesini genişletmektedir. Kadr music kimdir sorusu ise merak konusu olmaktadır.

KADR Biyografisi

Kadr kimdir sorusu, genç şarkıcının şarkılarını beğenen, dinleyen ve kliplerini izleyen hayranları başta olmak üzere pek çok kişinin de merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. 1989 yılında Hatay’da doğan genç şarkıcı sonrasında Almanya’ya giderek ailesiyle birlikte yaşamaya başlamıştır. 

2016 yılında profesyonel anlamda rap müziğe yönelen ve bu alandaki başarısını da beğeni toplayan şarkıları ile kanıtlayan genç şarkıcı; rap müzik dünyasında da farklı bir bakış açısı ile ilerlemektedir. Yaptığı klipler ve kullandığı sosyal medya platformları ile dikkat çeken şarkıcı; ön plana çıkan şarkılarına çektiği klipler ile büyük ilgi görmektedir.

KADR Şarkıları

KADR MUSIC olarak bakıldığı zaman şarkıcının Web aramalarında popüler olarak 12 tane şarkısı çıkmaktadır. Bunlar; Leyla, Ya Baba, Dale Dale Mame, International Lady, Bir Tek Ferrari, Delisin, Ben Sensiz, Gece Kararır, Emoji Mimoji, BARI, Abi Deyince ve 2020 yılındaki Zalim Dünya olarak bilinmektedir. bu şarkıların hepsine klip de çekmiş olan genç şarkıcı, izlenme rekorları kırmaktadır. KADR Şarkıları linkine tıklayarak istediğiniz şarkısını dinleyebilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

KADR ben sensiz şarkısı; şarkıcının rap müzik alanında yaptığı hareketli ancak anlamlı bir şarkı olarak büyük beğeni kazanmıştır. Şarkıda sevgilisine seslenen ünlü Rapçi, ona hatırlar mısın diye sorarak, beraber geçirdikleri eski günler ile ilgili özlemini dile getirmektedir. Sevgisini haykırarak aşkını kanıtlamaya çalışan genç bir aşığın, sevdiği kadına duyduğu özlemi ifade etmektedir. Bu bakımdan KADR Ben Sensiz sözleri ile de beğeni toplayan duygulu ve anlamlı bir şarkı olarak bilinmektedir.

Kadr Leyla Sözer Sepetci Remix ise; şarkıcının en çok beğeni toplayan Leyla şarkısının remix versiyonudur. Bu versiyon ile de oldukça ilgi gören şarkı, popülerliğini korumaktadır. Kadir Zalim Dünya şarkısı ise Asla olarak da anılmakta olup, şarkıların içeriği aynıdır. Şarkıyı KADR-Asla linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

Mp3medya; ücretsiz ve hızlı bir şeklide istediğiniz şarkıları kolaylıkla indirebileceğiniz bir şarkı indirme platformudur. Burada aradığınız her türlü müziği bulabilir, dinleyebilir, yorumlar kısmına şarkı ile ilgili düşüncelerinizi aktarabilir, şarkının bulunduğu albüm bilgilerine ulaşabilir ve hiçbir ücret ödemeden şarkılarınızı indirebilirsiniz. 

Sürekli olarak güncellenen şarkı listeleri üzerinden, en son çıkan şarkılara ulaşabilir, aradığınız şarkıları kolaylıkla dinleyebilirsiniz. Sadece aradığınız şarkıları bulmak için değil; yeni şarkıları keşfedip, müzik listenizi yenilemek için de şarkı listelerini inceleyebilirsiniz. eski ya da eni en hit şarkıları, yabancı ve Türkçe pop şarkıları bulabilir, hiçbir üyelik işlemi yapmadan istediğiniz cihaza indirebilir ve istediğiniz her yerde yüksek ses kalitesi ile dinleyebilirsiniz. 

 

Kaynak: https://mp3medya.com  

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek