Reklamlar
Ekonomi 2022-07-19 04:54:41 Haber Zamanı

HULL CITY’NİN YENİ SPONSORU TOMYA OLDU

 

 

Yerli Kripto para platformu Tomya Acun Ilıcalı tarafından satın alınan İngiliz Futbol Kulubü Hull city' e sponsor oldu. 2019 yılında kurulan ve 2020 yılı itibari ile müşteri kabulüne başlayan platform henüz ismini duyurabilmiş değil. Hacim ve istatistik ile ilgili verilerine ulaşılamayan Tomya borsası İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düzenlemiş olduğu eğitim sistemi ile birlikte blockchain mühendisleri de yetiştirmeyi hedefleyen platform bir çok yerli platformun sorunu olan eğitimli personel arayışını da çözmeyi hedeflemektedir.

Tomya ve Hull city arasında imzalanan anlaşmaya Hull citypatronu acun Ilıcalı futbolcu ozan tufan ve Tomya borsası yetkilileri katıldı. Yapılan anlaşma ile birlikte Hull cityformlarının sırtında Tomya reklamı yer alacak ülkemizde de bir çok kişi tarafından yakından takip edilmesi Tomya nın bilinirliğini de artıracaktır. Anlaşmanın rakamsal fiyatları tam belli olmasa da 5-6 milyon dolar değerinde olduğu ve bir yıllık bir anlaşma olduğu belirtilmektedir.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek