Reklamlar
Televizyon ve Medya 2022-08-17 14:49:49 Haber Zamanı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizi Oyuncu Kadrosu

Show TV ekranlarının etkileyici dizileri arasında yer alan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, son zamanlarda adından sıklıkla söz ettirmektedir. Özellikle sosyal medya çokça yer alan bu dizi, yaz dizileri arasından sıyrılmayı başarmış yapımlar arasında bulunmaktadır. Gençler arasında giderek popüler hale gelen Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm izle platformlarına olan ilgi de sürekli bir şekilde artış göstertmektedir. Peki, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin konusu nedir? Yine son zamanların iddialı bir yapımı olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde kimler rol alıyor? İşte merak edilen ayrıntılar!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi tam olarak duygusal bir yapım olarak dikkat çekici bir etkiye sahiptir. Sürükleyici bir öyküsü bulunan bu dizi, biraz hayat hikayesi biraz da uyarlama tarzında bir yapım olarak büyük bir beğeni kazanmayı başarıyor. Dizide bir lisede yaşanılanlar konu alınmış olsa da dizinin çok daha derin mesajlar içerdiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu da Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin izleyicisi tarafından beğenilmesini de mümkün kılmaktadır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinin Konusu Nedir?

İstanbul’da geçen olayları konu olarak işleyen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde başkahraman Sadi öğretmendir. Kendisi bir coğrafya öğretmeni olan Sadi Payaslı, üst düzeyde bir adalet duygusuna sahip olan bir karakterdir. Onun tayini Karayır Lisesine çıkmıştır. Ancak Sadi öğretmen bu liseye geldikten sonra onu farklı olaylar bekleyecektir.

Sadi öğretmen yeni tayin olduğu listede 5 öğrenciyle tanışacaktır. Bu 5 öğrenci daha önceden yolu ıslahevine düşmüş olan öğrencilerdir. Ancak Sadi öğretmen adalet duygusuna inan bir öğretmen olduğundan onlara kol kanat germekten de geri durmayacaktır. Bu saatten sonra Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizindeki olaylar da değişik bir hal alacaktır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman Sadi Payaslı rolüyle Ertan Saban karşımıza çıkmaktadır. Özge Özberk; Derya, Devrim Özkan; Songül ve Nilsu Berfin Aktaş da Gizem karakteriyle karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Burak Demir; Oğuz, Özgü Delikanlı; Mert ve Mustafa Açılan da Araz karakteriyle karşımıza çıkmaktadır.

Full HD dizi izlemek için; https://www.ddizi.pw

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek