Reklamlar
Ekonomi 2022-04-01 18:22:40 Haber Zamanı

En İyi Aidatsız Kredi Kartı Hangi Bankada?

En iyi aidatsız kredi kartı karşılaştırmasını kredibankalar.com sitesinden yaparak, aidatsız kredi kartı başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Günümüz tasarruf devri! Kredibankalar.com CEO’su Necati Öztürk’ün yaptığı açıklamaya göre kredi kartını aidatsız kredi kartı ile değiştiren bir kişi yıllık olarak 500 TL’ye varan tasarruf edebiliyor! Siz de kredi kartınızı iptal ederek aidatsız kart başvurusu yapabilir, yıllık kart ücreti ödemekten kurtularak tasarruf edebilirsiniz.

 

Bddk kurallarına baktığımızda, tüm bankaların müşterilerine alternatif olarak ücretsiz yani yıllık aidat ücreti alınmayan aidatsız kredi kartı sunması zorunlu olmuştur. Siz de en iyi aidatsız kredi kartı veren banka hangisi, hangi karta başvuru yapsam, hangi kredi kartı daha avantajlı diye düşünüyorsanız Kredi Bankalar web sitesinde yer alan en iyi aidatsız kredi kartı sayfasından en iyi aidatsız kredi kartlarını kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

Karşılaştırma yanı sıra en iyi kredi kartı veren bankaya tek bir tıkla başvuru yapabilir, kart başvurunuz onaylandıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Aidatsız kredi kartı başvurusu yapmak için tek tek banka şubesine gitmeye de gerek yoktur. İnternet üzerinden tek bir tıkla kolaylıkla yapılan başvurular sonrasında banka başvuru yapanın sicilini, kredi notunu ve aylık gelir durumunu kontrol ederek başvuruyu sonuçlandırmaktadır.

 

Banka Kredi Kartı İsmi Yıllık Aidat Ücreti
Akbank Axess Free kart Aidatsız
Enpara.com Enpara Aidatsız kredi kartı Aidatsız
CEPTETEB Dijital kredi kartı Aidatsız
İş Bankası Maximum Aidatsız kredi kartı Aidatsız
Garanti BBVA Bonus Flexi kredi kartı Aidatsız
Yapı Kredi World Eko kart Aidatsız
Vakıfbank Tercih Kart Aidatsız
Denizbank Net Kart Aidatsız
QNB Finansbank CardFinans FixCard Aidatsız
Ziraat Bankası BankKart Aidatsız

 

Aidatsız kredi kartı çıkar mı?

Aidatsız olarak veya kredi başvurunuzun onaylanması için kredi notunuzun en düşük 1.100 olması gerekmektedir. Kredi puanınızın 1500 ve üzerinde olması kredi kartı başvuru sonucunuzun olumlu olmasını etkileyecektir. Ayrıca geçmiş ödemeleriniz, kredi siciliniz, aylık gelir durumunuz gibi bilgiler kredi kartı başvuru sonucunuzu etkileyecektir. Kredi notunuz düşük seviyede ise, kredi notu nasıl yükselir sayfasından detaylı bilgiler alabilir, kredi notunuzu yükseltmek için doğru teknikleri uygulayabilirsiniz.

 

Aidatsız Kredi Kartları

En iyi aidatsız kredi kartı veren bankalar: Akbank Free Kart, Enpara Aidatsız kredi kartı, Cepteteb - Dijital kart, Garanti Bonus Flexi, Denizbank Net Kart, Ziraat Bankası Bankkart , QNB Finansbank – FixCard, Yapı Kredi World Eko Kart, İş Bankası - Maximum Aidatsız kart, Vakıfbank Tercih Kart, TEB Sade Kart.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek