Reklamlar
Teknoloji 2024-01-10 14:15:57 Haber Zamanı

Düşük Komisyonlu Sanal POS ile Giderlerinizi Azaltın!

 

 

Sanal POS ihtiyacınız varsa veya yeni alternatifler arıyorsanız, muhtemelen komisyon oranlarıyla boğulmuş olabilirsiniz. Bu sektörde avantajlı komisyonun yanı sıra hızlı ve güvenli hizmet almak önemlidir. Bu yazıda size fayda sağlayabilecek maddeler ve bir ödeme sağlayıcısı olan Param'dan bahsedeceğiz.

Sanal POS Nedir?

Mağaza, market ve diğer alışverişlerinizde kredi kartı veya banka kartınız ile ödeme yapmanızı sağlayan POS cihazlarının dijital versiyonuna Sanal POS denir. Sanal POS ürünleri fiziksel bir cihaz olmadığı için sürekli bir bakım ve yenileme gerektirmez. Ayrıca, birçok web sitesine kolayca entegre edilebilirler.

 

Müşterilerin alışveriş sepetlerine ürün eklemeleri, "satın al" düğmesine basmaları ve sanal POS sayfasına yönlendirilmeleri yeterlidir. Bu noktada ödeme bilgilerini girerler ve ödeme birkaç saniye içinde güvenli bir şekilde işlenir.

ParamPOS: Avantajlı Komisyon Oranları ve Daha Fazlası

Günümüzde birçok işletme, POS ürünlerine ödediği yüksek komisyon oranları ile gider maliyetlerini optimize etmeye çalışıyor. İşte tam bu noktada, ParamPOS devreye giriyor. Bakım masraflarından, yenileme ücretine, kurulumdan diğer ek sürpriz ücretlere kadar gider maliyetlerini ortadan kaldıran bu ürün, işletmenizin karını artırabilir.

 

ParamPOS olarak, müşterilerinizin güvenli ve kolay bir ödeme süreci geçirmesini sağlamanın en önemli öncelik olduğunun farkındayız. Bu nedenle, müşterilerin satın alma sürecini kolaylaştırmak adına Param gelişmiş bir sanal POS sistemi sunar.

ParamPOS’un Sunduğu Avantajlar

● Üyelik ve Kurulum Ücreti Yok: ParamPOS'da üyelik ücreti, kurulum ücreti yok. Üstelik en uygun sanal pos komisyon oranı ile ek birçok avantaj Param’da.

● Düşük Komisyon Oranları: 2,19’dan başlayan sanal pos komisyon oranları ile işletmenizin maliyetlerini azaltabilirsiniz.

● Hızlı Tahsilatlar: ParamPOS ödeme altyapısı ile hızlı ve kolay tahsilatlar yapın.

● Mobil Uygulama ve İŞube İmkanı: Tüm işlem süreçlerini kolayca mobil uygulama veya İŞube aracılığı ile yönetebilirsiniz.

● PCI – DSS Uyumluluğu: Ödeme kartlarının toplanması, saklanması ve saklanmasında güvenliği artıran PCI – DSS Uyumluluğu; ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için vazgeçilmez bir gerekliliktir. Bu nedenle ParamPOS ödemeler için yeniden kullanım erişimini güvenli ve belirtilmiş bir şekilde elden çıkarmaya olanak tanır.

İşletmenizin ödeme sistemini optimize etmek ve maliyetleri düşürmek için ParamPOS size çeşitli avantajlar sunuyor. Üstelik, düşük komisyon oranları ve güvenli ödeme süreçleri ile müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

 

ParamPOS ürünü ile ödemeleriniz ertesi gün hesabınızda. %2,19 dan başlayan avantajlı pos oranları ile param.com.tr’de, hemen başvur 24 saat içinde ödeme almaya başla.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek