Reklamlar
Hayat 2024-04-29 03:39:16 Haber Zamanı

Avşa Adası 2024 Yaz Sezonuna Hazır!

Avşa Adası, 2024 yaz sezonunda ekonomik tatil imkanlarısunan birçok konaklama seçeneğiyle tatilcilere kapılarını açıyor. Apartlar, pansiyonlar ve oteller, konforlu ve uygun fiyatlı bir tatil için ideal bir ortam sağlıyor. İşte AvşaAdası'nda bulunan konaklama tesislerinin 2024 yazı için belirlenen fiyatları:

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2024

Avşa Adası'nda yaz aylarında günlük, haftalık, aylık ve sezonluk dönemlerde kiralanan pansiyonlar, müstakil apartvillalar ve pansiyon evleri bulunmaktadır. Avşa pansiyonfiyatları, konumlarına bağlı olarak değişmektedir. Denize sıfır konumda olanlar ile bahçeli olanlar arasında farklılık göstermektedir. Sahibinden kiralık villa tipi yerler genellikle günlük daire fiyatı üzerinden kiralanmaktadır. 2024 yazında Avşa'daki pansiyon fiyatları kişi başı 750 TL'den başlamaktadır. Denize sıfır pansiyonlar1000 TL'den, bahçeli pansiyonlar ise 800 TL'den başlayan fiyatlarla değişmektedir.

Avşa Adası Otel Fiyatları 2024

Avşa Adası otelleri, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Genellikle uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunan oteller, büyük oteller yerine daha çok apartve pansiyon gibi tesisleri tercih edenler için idealdir. Haziran, temmuz ve ağustos gibi yoğun dönemlerde fiyatlar nispeten yüksek olabilir. Ancak mayıs ve eylül gibi sezon dışı dönemlerde daha uygun fiyatlarla konaklama imkanıbulunmaktadır. 2024 yazında Avşa Adası otel fiyatlarıkahvaltı dahil 1500 TL'den başlamaktadır.

Avşa Adası Apart Fiyatları 2024

Avşa'da denize sıfır veya denize yakın konumda bulunan apartlar, genellikle kendi plajlarıyla birlikte hizmet sunmaktadır. Apart seçenekleri genellikle hem merkezi bölgelerde hem de Yiğitler Köyü civarında bulunmaktadır. Denize sıfır apartlar genellikle iç bölgelere göre biraz daha yüksek fiyatlı olabilir. 2024 yazında Avşa apart fiyatları kişi başı 750 TL'den başlamaktadır.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek