Reklamlar
Televizyon ve Medya 2022-09-30 18:36:48 Haber Zamanı

2022’nin en az izlenen dizileri;

 

Her sene farklı kanallarda onlarca yeni dizi yayın hayatına başlıyor. Bunlardan bazıları uzun sezonlar boyunca yayın hayatına devam ederken bazı dizilerde reyting kurbanı olarak yayından kaldırılıyor. Bizde sizler için 2022 yılında en az izlenen dizileri derledik. Kanalların birbirleriyle rekabet edebilmek için başarılı yapımları aynı günlerde yayımlaması genelde 7 diziden 2’sinin kısa ömürlü olmasına neden olabiliyor. Bu yılda her sene olduğu gibi çok iyi başlangıç yapan ancak yeteri kadar izleyici sayısına ulaşamadığı için yayından kaldırılan pek çok dizi oldu. Bazı dizilerde senaryosu nedeniyle tutmadı. Listedeki diziler konusunda yorum tamamen size ait. İşte istatistiklere göre 

Gizli Saklı

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan “Gizli Saklı” dizisi oyuncu kadrosu ve eğlenceli senaryosuyla bazı izleyiciler tarafından çok sevilse de ne yazık ki yeterli izleyici sayısına ulaşamadı. Beklenen reytinglerin çok altında kalan dizi için Eylül ayında final kararı alındı.

Seversin

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan’ın yer aldığı Kanal D ekranlarında yayın hayatında başlayan “Seversin” dizisi için Kanal D başlangıçta 13 bölümlük bir anlaşma yapmış ve dizinin gidişatına reyting sonuçlarına göre karar verme yolunu seçmişti. Dizinin beklenen reyting değerlerini alamaması nedeniyle kanal 13 bölümlük anlaşmaya sadık kalarak diziyi sonlandırma kararı aldı.

Sevmek Zamanı

ATV ekranlarında büyük bir beklentiyle yayın hayatına başlayan “Sevmek Zamanı” dizisi de reyting kurbanı olan yapımlar arasında. Dizinin her hafta azalan reytingleri nedeniyle erken final yapacağı konuşuluyor. Kulislerde dolaşan bilgilere göre ATV en geç Eylül ayında dizinin fişini çekecek.

Ah Nerede

Star TV’nin yeni dizilerinden olan “Ah Nerede” reytinglerinin çok düşük olması nedeniyle final yapıyor. Neredeyse kimse tarafından izlenmiyor denilebilecek kadar az reytinglere sahip olan dizi için Star TV yönetimi erken final kararı aldı.

Seni Kalbime Sakladım

TRT 1 dizileri genelde uzun soluklu olmasıyla bilinse de “Seni Kalbime Sakladım” dizisi büyük bir talihsizlik yaşadı. Sevda Erginci, Ekin Mert Daymaz, Gökçe Akyıldız ve Elçin Afacan gibi sevilen isimlerin yer aldığı yapım ne yazık ki izleyici çekmeyi başaramadı. Dizinin final tarihi henüz belli olmasa da TRT yönetiminin biran önce finale gitmek istediği söyleniyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek